117 WDS – Nie poddajemy się – to nie koniec!

No i stało się. Obietnice zdały egzamin – 48% do 23%. To oczywiście nie jest miłe dla wszystkich, którzy chcieliby zmian. Jednak najważniejsze jest to, że jest druga tura i jest jeszcze szansa na odwrócenie sytuacji. Przecież cała czwórka kontr kandydatów ma razem więcej od NIEGO. Ja wiem, że nie będzie łatwo, ale to wcale nie znaczy, że jest to niemożliwe. Wręcz przeciwnie – jest to możliwe i naprawdę realne. Przegraliśmy bitwę, fakt że dość mocno 😊, ale nie przegraliśmy jeszcze wojny, trzeba tylko spełnić sześć warunków. Oto one:

1. Wszyscy przegrani kandydaci, czyli Kandydat Radny Fotograf, Kandydat Strażak Sam i Kandydat Panienka, muszą poprzeć Naszą Nadzieję, czyli Wąsacza.
2. Wszyscy powyżej wymienieni, powinni nie tylko poprzeć Wąsacza, ale razem z nim aktywnie uczestniczyć w kampanii przed tą drugą potyczką.
3. Ja jestem cały czas takiego zdania, że trzeba pokazywać ludziom, że nie do końca wszystko jest ok, tak jak ON to opisuje. Głaskanie się w tej kampanii, jak widać nie przyniosło efektu!
4. Wszyscy ci, którzy w tym swoistym plebiscycie, poszli oddać swoje głosy na Radnego Fotografa, Panienkę, Strażaka Sama i Naszą Nadzieję Wąsacza, muszą – podkreślam muszą bez względu na wszystko stawić się w przybytkach wyborczych raz jeszcze – 4 listopada. Nie ma usprawiedliwień – TU NAPRAWDĘ KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY – KAŻDY!!!
5. Wszyscy głosujący, o których wspomniałem powyżej – niech sprawdzą, czy znają ludzi, którzy nie chcą by ON, dalej był burmistrzem, a nie byli przy urnach 21 października. Jeżeli takich znacie, to macie ich wywlec z domu 4 listopada, bez względu na okoliczności i przypadki losowe i zaciągnąć do przybytków święta demokracji, czyli lokali wyborczych! Za uszy, ręce, nogi… ciągnijcie za co chcecie, aby tylko postawili w odpowiednim miejscu krzyżyk – zresztą zgodnie ze swoim sumieniem. Popatrzcie po rodzinie, sąsiadach, znajomych. Przemówcie im do serc, rozumów i nie wiem czego jeszcze – wasza sprawa, byle skutecznie.
6. Rozmawiajcie ze zwolennikami JEGO, być może są wsród nich tacy, którzy nie zauważyli lub źle zrozumieli, tą retorykę obietnic (przypominam, że przez pierwsze trzy lata za dużo się nie działo) – może kogoś uda się oświecić i przekonać – jeszcze raz powtarzam – KAŻDY GŁOS SIĘ BĘDZIE LICZYŁ!

Tylko to i aż to, więc bierzmy się wszyscy do roboty, by wspomóc Wąsacza. Nie marnujcie czasu i nie żałujcie tego czasu, bo jeżeli się nie zepniemy, to czeka nas PIĘĆ LAT powtórki z rozrywki. Więc, zacznijcie pracę już dziś. Zaraz po tym, jak skończycie czytać ten krotki odcinek.

Na koniec powiem wam tak – uszy do góry, uśmiech na pyskach i do roboty. TO JEST NAPRAWDĘ MOŻLIWE, więc pomóżmy Wąsaczowi z całych naszych sił i serduch.

Liczę na WAS i trzymam kciuki za WASZE działanie. Kończę i sam idę DZIAŁAĆ.
WDS

Reklamy

23 myśli w temacie “117 WDS – Nie poddajemy się – to nie koniec!

 1. Obserwator 23 października 2018 / 19:51

  Nowotomyslanie zdejmuje różowe okulary. Obserwuję tego osobnika od dawna i wiem że to najgorszy z wyborów, który nie zgodzi się z nikim bo ma taki charakter. Lenistwo i nieudolność to z pewnościa cechy niegodne prawdziwego menedżera i stratega ktorego teraz potrzebujemy. Jak zdecydujemy tak będziemy mieli.

  Polubienie

 2. Wkurzony 24 października 2018 / 12:29

  Wds_ie a może zadać proste pytanie tym glosujacym za kontynuacją dlaczego w Nowym Tomyślu aż 5 Kandydatów na stanowisko Burmistrza. Chyba nie dlatego że jest tak dobrze tylko dlatego że jest totalnie. Z L E !!! Gdyby było tak dobrze to byłby tylko 1 kandydat na burmistrza i nikt by mu nie przeszkadzał czynić dobrze! Tak jak choćby w niedalekiej Opalenicy czy Zbaszyniu. Tych 4 kandydatów próbowało ratować naszą gminę przed totalną demolka. Ale widać że nowotomyskie społeczeństwo jeszcze tego nie zrozumiało. Wielka szkoda dla gminy ale jest jeszcze jedna szansa 4 listopada 2018 roku. Jeżeli z tego nie skorzystają niech później mają pretensje tylko do siebie za zły wybór.

  Polubienie

  • Wasz Donosiciel Satyryczny 24 października 2018 / 15:21

   Wyobraźcie sobie, że trafił na łamy WDS – a, komentarz, który wychwala JEGO. Człowiek, który podpisał się jako Mieszkaniec, pisze miedzy innymi w tym komentarzu, że:
   1. ON mu odpowiada
   2. Podziwia JEGO upór, dążenie do założonych celów, chęć posprzątania czy też wyeliminowania w mieście układów dużych spółek, które funkcjonują od wielu lat
   3. Jest ON otwarty na rozmowy ze zwykłym obywatelem, przede wszystkim słucha go, pomaga, rozwiązuje problemy.

   Zastanawiałem się kto, aż tak może JEGO kochać i za co? Przestałem się zastanwiać, kiedy spojrzałem na adres mailowy z którego komentarz przyszedł – pnt@poczta.onet.pl
   😂😂😂😂😂😂😂😂

   Polubienie

 3. Nowotomyślanka od urodzenia 24 października 2018 / 16:17

  A ja się pytam kto o zdrowych zmysłach zagłosował na tego pana? Albo totalny laik, który nie wie co się działo przez ostatnie 4 lata w NT i nie chodzi mi o inwestycje-bo tu akurat był spokój😁 Albo kompletnie ludzie bez pomyślunku….łagodnie ujmując. Może i nie jest to zły człowiek, ale burmistrz niestety już tak. Mam jeszcze nadzieję, że wszystko się odwróci tak jak ostatnio, wszak też wydawało się że p.Brambor wtedy wygra…😂😂😂

  Polubienie

 4. Czteliniczka WDS 24 października 2018 / 16:59

  Mój kandydat na burmistrza odpadł w pierwszej turze ,pomyślałam więcej nie zagłosuje ale po lekturze WDS-a zmieniłam zdanie,muszę przeciwstawić się kontynuacji tej ,,żenady,,
  WDS-ie dobra robota,nie poddawaj się!!!

  Polubienie

  • Wasz Donosiciel Satyryczny 24 października 2018 / 17:02

   Czytelniczko WDS – a. Dziękuje i proszę przekonaj, o tym samym wszystkich w Twoim otoczeniu. Ja działam i do 4 listopada nie spocznę!!!

   Polubienie

 5. Wyborca 24 października 2018 / 18:44

  Wds-ie po co tyle wysiłku wkładasz w usuwanie komentarzy które nie powielają Twego poglądu na obecnego burmistrza jak to jest pluralizm i demokracja to szkoda czasu na dyskusję poza forum a Ty wds-ie kubek zimnej wody na głowę .Pozdrawiam

  Polubienie

 6. Marek 24 października 2018 / 21:01

  Na niego głosowali emeryci, którzy siedzą i oglądają kablówkę w TVK i mieszkający na osiedlach, bo im lampy wymieniono, bloki ocieplono.
  A zobaczycie za pół roku burmistrz spuści z tonu z inwestycjami i będzie znowu 4 lata spokoju do kolejnych wyborów, a ciemny lud to kupi jak teraz.

  Polubienie

 7. Marek 24 października 2018 / 21:02

  Dodam, że WH ma 80% szans na wygraną, ale głosy się zerują i gdy wyborcy pozostałych kandydatów zewrą zwieracze i pójdą na wybory to może szansa jest.

  Polubienie

   • Niezrażona 24 października 2018 / 21:44

    Trzeba iść na wybory, jak to się môwi, wszystkie ręce na pokład 🙂
    Nie traćmy nadziei na przegraną WH.

    Polubienie

   • Marek 24 października 2018 / 22:23

    Problem w tym, że całą moja rodzina jest nagabywana przeze mnie i cała głosowała, nawet spoza Gminy NT. Więcej rodziny już nie uzbieram, ale znajomych jak najbardziej

    Polubienie

 8. Niezrażona 24 października 2018 / 21:26

  Też wybieram się na wybory. Koniecznie, i wszystkich moich znajomych do tego zachęcam. Jeszcze jest szansa na zmianę burmistrza, z tego, który ze swojego programu wyborczego sprzed 4 lat, mało co wykonał, na burmistrza z naszego miasta, mieszkającego tu od lat, znającego realia nowotomyskie, i przede wszystkim, dobrego człowieka, który nie szkodzi innym. Wspomóżmy pana Wałęsę oddając na Niego swój głos 4 listopada.

  Polubienie

 9. wlodzimierz 27 października 2018 / 17:05

  Niestety moj komentarz usunoles,.Masz swoste pojmowanie demokracji. Wszyscy maja myslec jak Ty.Innych krytykujesz a spojrz na siebie. Straciles w moich oczach.

  Polubienie

  • Wasz Donosiciel Satyryczny 27 października 2018 / 17:43

   Trudno jakoś to przeżyję 😀. Musicie wreszcie zrozumieć, że to mój blog i będę na nim publikował to co ja chcę 😀. A jeśli tak bardzo chcecie publikować wazeliniarskie komentarze względem JEGO to pewnie na stronie gminy chętnie je umieszczą 😀

   Polubienie

 10. Zatroskany 27 października 2018 / 19:49

  Myślałam że nowotomyslanie to mądrzejszy naród. A okazuje się że trochę blichtru, buty, zadufania i totalne lekceważenie jest więcej warte niż zasady które nam wpajano. Nadal się dziwię i nie pojmuję jak można tak źle wybrać. Gmina to nie prywatny folwark. To ciężka praca dla odpowiedzialnych ludzi a nie dla karierowiczow którzy chcą zabłysnąć niszcząc to co nie jest po ich chorej myśli. Ludzie opamietajcie się bo nic dobrego was nie czeka.

  Polubienie

 11. Przekonany 1 listopada 2018 / 20:33

  Wds_ie mam nadzieję że ta cisza to cisza przed zmianą, nareszcie dobrą i zgodną zmianą dla naszej gminy.
  Mądrzy mówią że władzę mamy taką jakie społeczeństwo. Liczę że nowotomyskie społeczeństwo jest odpowiedzialne i rozsądne i wybierze mądrego i odpowiedzialnego człowieka na swojego gospodarza, który zacznie łączyć a nie dzielić społeczeństwo. Tego który ma same pozytywne osiągnięcia w swojej pracy i potrafi ocenić i docenić ludzi a nie będzie eliminować ich donosami do prokuratury i sądów, które niestety zdominowały ostatnią kadencję nowotomyskiej władzy wykonawczej.

  Polubienie

 12. Zatroskany 2 listopada 2018 / 23:57

  Nowotomyslanie jeżeli zależy Wam chociaż trochę na naszej Gminie wybierzmy w niedzielę zgodę!!! Od wieków wiadomo że tylko zgoda buduje a to co było w ostatnim wydaniu niestety rujnowalo.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s