58 WDS – Padalce działają podstępnie i z ukrycia, oraz kolejny z alfabetu nieporadnych

W urzędzie rozpoczęła się kontrola PIP – u, czyli Państwowej Inspekcji Pracy. Jak mówią kuzynki wiewiórek ze stolicy naszego województwa, jest to wreszcie pokłosie skargi i to skargi do samego Prezydenta RP. Wcześniejsze skargi nic nie dawały, bo PIP, odpowiadał skarżącym, że są to pewne niedogodności wywołane zmianą władzy i takimi innymi pierdołami, ble, ble, ble..

img_0508

Normalnie do PIP – u, można było mowić jak do konia. Łeb ma duży, to wszystko przyjmie – tylko efektu żadnego nie było. 

Znaczy to tylko tyle, że albo im się nie chciało, albo….. (wpiszcie sobie co chcecie). Inspektorom szczególnie polecam rozmowy z niektórymi pracownikami a nie tylko sprawdzanie papierków. Wiem, że w urzędzie są jeszcze osoby, które się nie będą bały mowić. Wiem też, że tego właśnie boją się najbardziej Nieudacznicy!
No i mamy po sesji budżetowej. Tego dnia tuż przed wybiciem południa razem z kilkoma najwierniejszymi wiewiórkami zasiedliśmy przed ekranem komputera. Nie wiem czy to zauważyliście (trudno było, ale mi doniosły o tym wiewiórki obecne na sali), że na wszystkich stołach rozłożone były serwetki z wizerunkami wiewiórek! Co więcej Czeska Pyra, po raz kolejny wykazał się dowcipem, bo sam pił napoje z kubka z wiewiórką 😊. Niestety wiedzieliśmy z przecieków od wiewiórek zbliżonych do Wieży Babel, że na sesji będzie dziwnie. Czemu? Już tłumaczę. Budżet został przegłosowany i to oczywiście budżet wręcz tragiczny. Najpierw jednak zajmiemy się tym, dlaczego nasi nieporadni, taki budżet przegłosowali. Niestety znów podstępem zostali postawieni pod ścianą i z bólem serca muszę przyznać, że nie mieli innego wyjścia. Mówię tu oczywiście o tych w miarę normalnych nieporadnych, a nie tych którzy po wszystkich kieszeniach trzymają wazelinę (żeby przypadkiem nie zabrakło i żeby można było wchodzić z poślizgiem).

img_1993

Uwaga – podobno nadużywanie wazeliny ma skutki uboczne. Czego efektem jest ta wiewiórka! Chociaż my i bez takiej zmiany kolorów dokładnie potrafimy zidentyfikować wazeliniarzy z Wieży Babel

Zacznijmy jednak od początku. Pierwszy projekt budżetu, zaopiniowany był, bodajże w listopadzie, przez RIO (Regionalna Izba Obrachunkowa). Do tego „światłego” dokumentu, nasi nieporadni zgłosili 21 poprawek, chcąc by w projekcie były konkretne zadania, a nie jakieś czcze obietnice Hibiego Nieudacznika i jego bandy. Były tam pomysły na poszczególne inwestycje. Jednak przede wszystkim pieniądze na dofinansowanie szpitala, który potrzebuje na przykład, nowego odziału ratowniczego – byśmy nie czekali na karetkę z Grodziska czy Wolsztyna – mieliśmy dać na to dwie bańki. Były też pieniądze dla województwa na współfinansowanie projektu naszego marzenia – czyli wiaduktu na baną. Na to wszystko zareagował Hibi Nieudacznik, który wprowadził do projektu autopoprawki. Zostawił tylko te pomysły nieporadnych, które były po myśli jego popleczników, lub którymi mógł po prostu przekupić niektórych członków Wieży Babel. Przede wszystkim jednak na szpital przeznaczył tylko 500 tysięcy złociszy, czyli tyle co i nic. Oczywiście nieporadni mogli się na to nie zgodzić. Jednak Hibi Bezprawnik zastosował swoje ulubione narzędzie perswazji – SZANTAŻ. Po prostu powiedział (podobno na spotkaniu z Kozą), że jak nie będzie po jego myśli, to on wycofa wszystkie swoje autopoprawki i będzie głosowanie nad starym budżetem, gdzie jak przypominam nie było w ogóle mowy na przykład o szpitalu. Jak to można nazwać? Czy to jest dbanie o interesy mieszkańców, czy złośliwa polityczna walka i działanie na szkodę całej gminy? Ja jestem przekonany, że jednak to drugie. Tym bardziej, że kompletnie nie wierzę, że szpital otrzyma kolejne pieniądze. Ponieważ już na sesji złotousty Durszlak (musi czytać WDS – a, bo zlikwidował frywolną grzywkę, o której ostatnio pisałem. Teraz wygląda, jakby całą drogę z Szamotuł, czy innego Ostroroga jechał z otwartym oknem – tak mu owa grzywka stoi – No ale cóż, coś stać musi!) powiedział, że oni nie mówili wcale o dwóch milionach, tylko do dwóch milionów i to nie jest powiedziane ile jeszcze na szpital przeznaczą – niby to wszystko zależy od wolnych środków, których wysokość będziemy znali, gdzieś kole marca. Ja wam powiem jeszcze jedno. Wcale nie wiadomo, czy dofinansujemy szpital w ogóle, bo podejrzewam iż tak skonstruuja umowę z Kozim urzędem wyższym, że Koza będzie musiał powiedzieć im, żeby się wygalopowali. Nieudacznicy, wiedząc że nieporadni są na tyle odpowiedzialni, że nie pozwolą na to byśmy nie mieli oddziału ratunkowego w naszem mieście, bezczelnie dalej konfabulowali z uśmieszkami na gę…

img_0977

Nieładnie, kłamczuszki – nieładnie. To naprawdę jest brzydko, tak robić!

Tym bardziej cała sytuacja jest dziwna, bo dosłownie wszyscy szefowie klubów na spotkaniu z Nieudacznikami, opowiedzieli się za tym by dać te dwie bańki na szpital. Zresztą na sesji Czeski Kartofel, zaczął po kolei, jeszcze raz pytać tych szefów klubów, czy tak było. Wyobraźcie sobie, że obecny na sali (wyjątkowo) „wielki prawnik” Obłok Kurzu, zarzucił Czeskiej Pyrze, że nie może o to pytać na sesji. Za odpowiedź, Czeska Pyra dostaje wielkiego plusa – spojrzał na Obłok Kurzu i głośno powiedział „pan się nie ośmiesza!” 😊. A wracając do tematu – straszne jest to, że dla udowodnienia swojej wyższości, posuwają się do tego, by działać na szkodę społeczeństwa. A teraz odpowiedź na pytanie skąd w ogóle taki pomysł zalągł się w tej główce (swoją drogą zbyt często mam wrażenie, że w tym towarzystwie głowa służy, jako element dekoracyjny… Co ja pieprzę? Przecież patrząc na nastroszoną grzywkę Durszlaka i wygolonego Hibiego Nieudacznika – to trudno to nawet nazwać elementem dekoracyjnym). No właśnie w tej główce się pomysł nie zalągł (co chyba was zresztą specjalnie nie dziwi?).

Pomysł ten prawdopodobnie wyszedł od Padalca Pospolitego, czyli prezesa bloków w naszem mieście. Dlaczego nazwałem go padalcem? Otóż dlatego, że po kątach gada na Hibiego Nieudacznika, a tak naprawdę, to trzyma z nim sztamę. Sztamę oczywiście trzyma z Hibim tylko dla własnych korzyści, więc jak inaczej go nie nazwać jak Padalec Pospolity (od razu przepraszam wszystkie padalce). Po co w ogóle robi to Padalec? Z dwóch powodów. Powód pierwszy – nienawiść do Kozy, czyli zarządzającego wyższym urzędem. Po drugie swoje lata ma, na emeryturę ma przechodzić, więc boi się, że gawiedź z bloków nie będzie już na niego głosować i nawet nie zostanie nieporadnym wyższego urzędu. Obmyślił wiec sobie plan, że wyciągnie od Hibiego Nieudacznika kasę na nowe lampy na osiedlu i w ten sposób zasłuży się tak mocno, że już go nigdy nie pominą w głosowaniach. Padalcu, ty hipokryto! Nie jest dla ciebie, radnego wyższego urzędu ważny szpital? Masz w du… to czy ludzie będą czekali na karetkę 5 – 10 minut, czy godzinę? Lampy są ważniejsze od zdrowia i życia ludzi? Tym bardziej, że to on, czyli spółdzielnia jest użytkownikiem wieczystym terenu i powinien sam dbać, a nie ciągle wyciągać łapę do gminy. Co więcej Padalec Pospolity, cały czas naciska by przy zrobieniu połączenia z obwodnicą (tam gdzieś za Chifą), od razu zrobić biegnącą wzdłuż działek ulicę (bodajże) Narcyzową. Bardzo mnie dziwiło czemu mu tak na tym zależy. Przestałem się dziwić po doniesieniu jednej z wiewiórek mieszkającej w przyurzędowym platanie. Okazuje się że teren ten trzeba będzie najpierw wykupić. Niestety właściciel terenu nie zgadza się, dla dobra ogółu, na symboliczną zapłatę, tylko żądają ceny rynkowej. Powiecie, że takie prawo własności. Oblicze tematu zmienia się jednak, jak dowiadujemy się kto jest właścicielem tegoż terenu – pośrednio (przez swoją firmę) właśnie spółdzielnia blokowa Padalca Pospolitego. Padalcu, czyżbyś kręcił własne lody? Oj, nieładnie, nieładnie… ludzie cię rozliczą możesz być tego pewien. Jak mówią wiewiórki, lody te odkryła swego czasu Pani Fe i powiedziała PADALCOWI Pospolitemu, żeby się w łeb stuknął. Pani Fe nie ma, Hibiemu Bezprawnikowi nikt już na palce patrzeć specjalnie nie będzie (No bo Durszlak, to raczej będzie tylko przyklaskiwał) – więc może będziemy mieli zrobioną Narcyzową – tylko od razu wnoszę o uchwałę dotyczącą zmiany nazwy tej ulicy z Narcyzowej na Najdroższą.

DLATEGO TERAZ, WŁAŚNIE NA ŁAMACH WDS – a, CHCĘ UŚWIADOMIĆ WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM NASZEJ GMINY BARDZO WAŻNĄ RZECZ. JEŚLI BĘDZIECIE CZEKAĆ NA KARETKĘ POGOTOWIA 40 – 60 MINUT, A CO GORSZA, JEŚLI TYLE CZASU BĘDZIECIE CZEKAĆ NA POMOC DLA WASZEGO CHOREGO DZIECKA! – TO WIEDZCIE, ŻE ZAWDZIĘCZACIE TO DWÓM OSOBOM: HIBIEMU NIEUDACZNIKOWI (Nie wspominam tu Durszlaka, bo to pionek, który zginie jak pierdziel w powietrzu jak już pogonimy Hibiego Nieudacznika).

PAMIĘTAJCIE O TYM!

Dlatego też na koniec dzisiejszego WDS – a, zacytuję słowa bardzo mądrego człowieka George Orwella:

„LUDZIE, KTÓRZY GŁOSUJĄ NA NIEUDACZNIKÓW, ZŁODZIEI I OSZUSTÓW NIE SĄ ICH OFIARAMI. SĄ ICH WSPÓLNIKAMI”
Od dziś każdy odcinek WDS –a, będę kończył właśnie tym cytatem – po to, byście o tych słowach nie zapomnieli!

W kolejnym odcinku omówię po krótce przegłosowany budżet, by pokazać jaką jest tragedią i ujawnię kolejną manipulację Nieudaczników – będzie to szczególnie ważne dla prawych urzędników, którzy mogą być wpuszczani na miny i to niezłe.
A teraz dalsza część ALFABETU NIEPORADNYCH:
NIEPORADNY – RYDWAN
Jak pewnie większość z was pamięta, to szczególny rodzaj nieporadnego. Startował z listy Smarkatego Pokolenia i był na początku swej „kariery politycznej” ostrym przeciwnikiem Hibiego Nieudacznika i jego bandy. Nagle zmienił front i na początku zastanawiałem się dlaczego? Cóż takiego się stało? Co mu zrobiło Smarkate Pokolenie? Moje niezastąpione wiewiórki, szybko mi doniosły, że Rydwan co raz cześciej jest widywany na ulicy Poznańskiej w okolicach gabinetu numer 28 – czyli TEGO gabinetu! Nawet nie musiałem weryfikować tej wiadomości, bo bardzo szybko okazało się, że Rydwan od Hibiego Bezprawnika otrzymał pracę. By ominąć prawo, nie został kierownikiem (nie mógłby jako nieporadny) czy innym poplecznikiem na kierowniczym stanowisku, tylko został nazwany KOORDYNATOREM przy nowo powstałej jednostce gminnej o nazwie Ośrodek Sportu i Rekreacji w skrócie OSiR. Przybytkiem tym jak wiadomo zarządza niejaki spadochroniarz Łoza i teraz, razem, wspólnie z Rydwanem chwalą gdzie się da dokonania Hibiego Nieudacznika. To co opisałem, to nic innego jak szczególny rodzaj zdrady. Zdrady dla własnych (również materialnych korzyści) – przyznacie, że tak przynajmniej to wygląda? A jak było, to wie tylko tenże nieporadny – ale wyglada, jak wygląda. Rydwan w tej chwili przede wszystkim zajmuje się pracą w OSiR i przyklaskiwaniu Hibiemu Nieudacznikowi. W tej pierwszej czynności pieje na całe miasto ile to oni imprez robią – normalnie wygląda to przynajmniej jak doniesienia Trybuny Ludu w czasach PRL – u. Z pewnością wyrobią normę i zostaną przodownikami pracy. W drugim aspekcie, może nie pieje na całe miasto, ale siedzi cicho, choć nie raz widać, że trochę mu wstyd za pryncypała – No ale, nie kąsa się ręki która karmi. Jako nieporadny ostatnio zabłysnął pomysłem stworzenia profesjonalnego lodowiska wraz z ze specjalną maszyną do robienia lodów… przepraszam lodu i jego wyrównywania. Wszystko razem ma kosztować 500.000 zł. Oczywiście punkt ten został uwzględniony w budżecie Nieudaczników. Ja nie mówię, że to najgorszy pomysł, ale zastanawiam się, czy w tej sytuacji mieszkańcy raczej nie chcieliby by działał w szpitalu oddział ratunkowy, niż lodowisko. Tym bardziej, że jak ktoś połamałby sobie giczoły na tych łyżwach, to trochę by na tym lodzie poleżał, zanim przyjechałaby karetka z Wolsztyna. Poza tym w tym roku mamy zimę, ale patrząc na historię ostatnich lat, to całe te lodowisko i maszyna mogłyby z braku mrozu niszczeć gdzieś w krzakach (tak samo jak autobusy, które Hibi Nieudacznik wreszcie sprzedał za jakieś marne grosze – w tym stanie w jakim były, dzięki jego działaniu – nie jest to dziwne). Chociaż…. chociaż… może jak przyjdzie wiosna i lód na lodowisku puści, to mielibyśmy od razu obiecany przez Hibiego Nieudacznika basen – tylko woda byłaby z lekka chyba za zimna, No ale dałoby się to wytłumaczyć, że zafundował nam dodatkowo krioterapię 😊. Tak właśnie historia nieporadnego Rydwana, pokazuje w jaki sposób zmienia się punkt widzenia, od punktu siedzenia…. a siedzi mocno! ZALECENIA DLA NIEPORADNEGO – No nie wiem Rydwan, chyba nic – bo po prostu brak mi na ciebie słów!
WDS.

Reklamy

20 myśli w temacie “58 WDS – Padalce działają podstępnie i z ukrycia, oraz kolejny z alfabetu nieporadnych

 1. felicja 30 stycznia 2017 / 21:24

  WDS – to straszne co piszesz, przecież odrazu wiedziałam, że to sztama trzymająca władzę. Padalec i Hibi… oszz. Ich rządy już z górki…

  Polubienie

 2. Zrezygnowany 30 stycznia 2017 / 22:08

  Może i z górki ale do dna jeszcze trochę pozostało i można nieźle narozrabiac bawiąc się nieudolnie zabawkami. Bo tak to do tej pory wygląda. Dobra zabawa kosztem głupich nowotomyslan, którzy go wybrali i nadal pozwalają na obrażanie siebie i swojego miasta. To są po prostu szkodniki, ktorym obce jest nasze miasto. 😥

  Polubienie

 3. Marek 30 stycznia 2017 / 22:10

  W urzędzie wyższego szczebla – obok urzędu miasta także są zatrudniani poza konkursem koordynatorzy, doradcy, którzy cudem po kilku miesiącach w oficjalniejszych konkursach są (zupełnie losowo) kierownikami wydziałów – ot tak boczna furteczka dla potrzebujących.
  Czy jest jakiś powiatowy WDS? Przydał by się bo tam to się dzieje więcej niż w gminie a pracownicy wędrują tu i uwdzie ku usprawnieniu działania aparatu administracyjno-administracyjnego.
  Czeski ziemniak to coraz lepiej się prezentuje, schudł trochę i ogólnie zaczyna się ogarniać w swej materii. Miejmy nadzieję, że pogoni tego co pięknie wymawia literkę R za 557 dni.
  Budżet budżetem, ale i tak za wiele z tego budżetu nie zrealizują.

  Polubienie

  • Wasz Donosiciel Satyryczny 30 stycznia 2017 / 22:57

   Pamiętajcie, że WDS powstał w reakcji na to, co robi z naszym miastem Hibi Nieudolnik i pokazanie jego nieudolstwa i świadomego niszczenia gminyjest głównym celem tych doniesień. Dlatego wybaczcie, ale nie będę się rozdrabniał, ale czasem na pewno coś wpadnie z urzedu wyższego, ale to raczej przy okazji. A może ktoś z was zacznie pisać wyższourzedowy WDS 😊

   Polubienie

 4. obserwator 30 stycznia 2017 / 23:23

  To już dawno przestało być śmieszne. To jest ŻENUJĄCO TRAGICZNE. Kim trzeba być, żeby takie rzeczy wyczyniać i nie puszczać co rano pawia na widok swojego oblicza w lustrze … Nowa ksywa mi zaświtała: Bezkrytyczniki. A jak Narcyzowa pójdzie za rynkową, to … najpierw całą SM na urlopy powysyłać, a potem hej TACZKI W DŁONIE!

  Polubienie

 5. FRED 31 stycznia 2017 / 21:35

  W Urzędzie Wyższego Szczebla „rządzonym” przez panią Lataj przy akceptacji Kozy dzieją się różne dziwne rzeczy.
  Przyklepany budżet na 2017r się nie zepnie przynajmniej o półtorej bańki. Tyle tylko, że dobry gospodarz najpierw sprawdza czy ma kasę a dopiero potem planuje jak ją wydać. Dla pani Lataj to nie problem – ktoś nie dostanie, komuś się zabierze, komuś się zabroni. Doradców, koordynatorów, kierowników, zarządzających od cholery a robić nie ma komu i faktem jest, jak to napisał Marek, że dzieje się tam więcej jak u Hibiego ale opisać tego nie ma komu.
  Sorki Donosicielu ale nie z wszystkimi Twoimi tezami się zgodzę i nie dlatego, że bronię Hibiego lub Padalca.
  Faktem jest, że tu o nasze zdrowie chodzi i sprawne działanie naszej lecznicy pod wyższy urząd należącej. Dziadek mój, starowinka i prosty chłop z roli, mówił mi zawsze „pamiętaj chłopcze, że jeśli umiesz liczyć – licz na siebie”. Na paterajce gospodarzył, ale jak coś w niej ulepszał, modernizował, budował, naprawiał nie rozglądał się po sąsiadach tylko ciułał grosz do grosza i robił za swoje. Jak mu potem coś kapnęło w ramach rodzinnej pomocy to kontent był bardzo, że ktoś go wspomógł.
  Tak też jest z urzędami, że pierwej trzeba w swojej kasie grosz uciułać, zaplanować robotę a później dopiero liczyć na to, że ktoś, coś da.
  O tym, że lecznica ma jedno piętro w pustostanie, które od początku powinno na siebie zarabiać, że należy zabrać się za modernizację niektórych oddziałów wszyscy bezradni wyższego urzędu wiedzą już dawno, a szczególnie Koza, który w powiecie pałęta się od samego początku jego istnienia. Padalec zresztą też. Najlepiej jednak – wedle Koziej taktyki – zedrzeć z włodarzy niższych urzędów kasy ile się da, a potem śmiać się z nich, że nie dają rady ze swoimi zadaniami. On błyszczy bo ma tyle zrobione. O tym wszystkim można było myśleć już kilka lat temu. Niestety klapy do medali wypinają wszyscy a robić nie ma komu. Mienie wyższego urzędu marnuje się na potęgę. Byłe obiekty po technikum dla rolników wraz z parkiem stoją opuszczone od kilku lat i niszczeją. A można by było je wykorzystać na coś porządnego i pożytecznego. Na naprawę duktów wyższego urzędu – trzeba partycypacji w kosztach przez niższe urzędy. Na chodniki w siołach, przy duktach wyższego urzędu – trzeba partycypacji w kosztach przez niższe urzędy. Trzeba kupić karetkę, trzeba, trzeba, trzeba……….. Na miejscu Włodarzy niższych urzędów dawno pier…… bym pięścią w stół i powiedział wypier…… na szczaw.
  Co zaś dotyczy zasad funkcjonowania wyższego urzędu to szkoda gadać.

  Polubienie

  • Wasz Donosiciel Satyryczny 31 stycznia 2017 / 22:37

   Masz prawo Fredzie do swojego zdania. Jednak kompletnie się nie mogę zgodzić z Tobą, że gminy nie powinny się dołożyć do szpitala. To ich psi obowiązek, szczególnie naszej gminy, bo w grę wchodzi dobro wyższe – nasi obywatele. A dla naszego miasta jest to szczególne, bo przede wszystkim my z tego korzystamy. Poza tym jeszcze raz powtarzam WDS powstał w reakcji na „rządzenie” Hibiego Nieudacznika i to jest priorytetem. Jeśli ktoś chce niech sobie pisze o wyższym urzędzie.

   Polubienie

   • Marek 31 stycznia 2017 / 23:25

    A czego spodziewaliście się po PSL-u. Udało się to teraz trzeba zagarnąć jak najwięcej swoich i oby tak dalej. Wiek emerytalny już jest, zabezpieczenie jest więc co się będziemy robotami i szpitalami zajmować.
    Liczę, że coś w temacie szpitala ruszy i głowy samorządowców się jednak dogadają, bo szkoda, że marnuje się jedno piętro szpitala, podczas gdy sąsiednie samorządy inwestują grube miliony w rozbudowy swoich lecznic, ażeby mieszkańcy mieli gdzie się leczyć i ażeby ich powiat na tle ościennych jakoś wyglądał. Komuś zależy a komuś nie.

    Polubienie

 6. FRED 1 lutego 2017 / 09:19

  To nie tak Marku, że jednym zależy a drugim nie. Zależy wszystkim tylko każdemu na czym innym. Jednym na dobrym, sprawnym, prawidłowym i legalnym rządzeniu dla dobra i zadowolenia ludu. Innym zaś na kombinacjach, kumoterstwie, nepotyzmie i chamstwie. Nasze samorządy zarówno ten wyższego jak i niższego szczebla pozostawią po sobie tylko zgliszcza.
  PS. Nie twierdzę, że gminy nie powinny dołożyć ale niestety nie jest to ich obowiązek. Tylko i wyłącznie dobra wola. POWINNY ale dalej twierdzę, że dobry gospodarz najpierw sam zabezpiecza całość i robi swoje a dopiero potem rozgląda się gdzie i kogo można wydoić.

  Polubienie

  • Wasz Donosiciel Satyryczny 1 lutego 2017 / 09:27

   Panowie, ale to nie jest forum dyskusyjne! Zapraszam na Niezależne Forum Nowego Tomyśla, tam sobie o tym możecie pogadać. Wasze komentarze przestają dotyczyć WDS – a, i jeszcze trochę a zacznę je kasować. 😊

   Polubienie

   • Marek 1 lutego 2017 / 21:28

    Przecież trzymamy się tematu Wpisu nr 58 🙂 Rozumiem pisanie o d…Maryni, ale zobacz piszemy w kontekście Twoje wpisu. Tak więc nie bądź taki drobiazgowy 🙂

    Polubienie

 7. Marek 7 lutego 2017 / 22:16

  A kiedy następny wpis? Trochę wody w Szarce popłynęło a tu cisza? Czyżby urlopy w naszym nieszczęsnym magistracie? A co się stało z Panem z Poznania – P.O. kierownika wydziału KIRiOŚ ?

  Polubienie

 8. Przecinek 8 lutego 2017 / 07:28

  p.o. kierownika wydziału pełni już pan z Czerwonaka, bo pan z poznania nie może się wykurować. Czyżby tak mocno zaraził się od innej pani z czerwonaka znanej z tablicy mendelejewa. Curwa, ale kyrk.

  Polubienie

  • Marek 9 lutego 2017 / 08:17

   Chorowici coś ci Poznaniacy i Czerwonacy. Ogólnie jakoś w tym urzędzie teraz jest więcej długich absencji „chorobowych”. Czyli Tomek teraz pełni funkcję P.O. A Pani Adrianna z P. Damianem (kiedyś kierownik i zastępca) już nie kierownikują?

   Polubienie

 9. Marek 19 lutego 2017 / 17:49

  Niedługo to pojęcie względne 🙂
  Oby luty nie zapisał się w WDS-ie z zerowym dorobkiem wpisów.
  A może kawaler z Wolsztyna poprawił się i nie ma tematu do pisania…

  Polubienie

 10. yttu 23 lutego 2017 / 15:48

  Szanowny WDS-ie czekamy z niecierpliwością na kolejny wpis. Osobiście chyba już nabiłem 50 odsłon w oczekiwaniu na newsa. W naszej gminie tyle się dzieje, że pewnie tematów nie zabraknie.

  Polubienie

 11. Marek 25 lutego 2017 / 11:26

  Miało być niedługo, a tu minęło 2,5 tygodnia i lipa. Luty z zerowym dorobkiem? Bardzo prawdopodobne.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s